Pracownia Domów Energooszczednych

Pracownia Budynków Energooszczędnych powstała w wyniku wieloletniego doświadczenia oraz rosnącego zapotrzebowania na budynki zrównoważone.

W ramach działalności zaprojektowano kilkanaście zrealizowanych budynków oraz kilka jest obecnie w fazie realizacji. Publikacje na temat projektów wykonywanych przez nas ukazały się w następujących czasopismach - lista.

Michał Pierzchalski

Michał Pierzchalski, mgr inż. arch.
Doktorant na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. W ramach studiów doktoranckich prowadzi badania związane z budownictwem mieszkalnym jednorodzinnym zeroenergetycznym. Współtwórca oraz redaktor naczelny portalu Architektura.info od roku 2002. W latach 2005 do grudnia 2013 prowadził pracownię architektoniczną m2studio – w ramach tej działalności zaprojektowanych i zrealizowanych zostało kilkanaście budynków energooszczędnych i pasywnych. Ekspert budownictwa energooszczędnego w Krajowej Agencji Poszanowania Energi SA. Członek Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów oraz Polskiego Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC).

 

Aby przesłać wiadomość proszę skorzystać z poniższego formularza:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości